KALİTE POLİTİKASI

Uçuş emniyetinden asla taviz vermeden, müşteri memnuniyetini daima ön planda tutarak, konularında tecrübeli ve eğitimli personelimizle hizmet kalitesini sürekli geliştirerek, havayolu kargo taşımacılığı faaliyetlerinde bulunmaktır. 

MİSYONUMUZ
Emniyet kurallarından asla taviz vermeden, müşteri memnuniyetini daima ön planda tutarak, konularında tecrübeli ve eğitimli personelimizle hizmet kalitesini sürekli geliştirerek, havayolu kargo taşımacılığı faaliyetlerinde bulunmaktır. 

VİZYONUMUZ
Havayolu kargo taşımacılığı sektöründe, kalitemiz ve müşterilerimize özel esnek çözümlerimizle, ülkemizde ve uluslar arası alanda daima tercih edilen bir kuruluş olmak.

KALİTE POLİTİKASI
✈ ICAO Annex 6, IOSA, SHT-OPS, AIR-OPS, SHY-6A, SHT-FCL, SHY-M, SHY-145, PART-FCL, PART-ORA, PART-145, PART-M, ISO 9001, ISO 27001 ve SHGM yönetmelik ve talimatları ile ULS Havayolları Kargo el kitapları doğrultusunda faaliyetlerimizi sürdürerek “Emniyet ve Güvenlik” şartlarından taviz vermeden kaliteli hizmet sunmak.
✈ Uluslararası havayolu kargo taşımacılığı sektöründe sahip olduğumuz “Aranan Kaliteli Marka” imajımızı yükseltmek
✈ Kalite Yönetim Sisteminin sürekli iyileştirilmesinin sağlanmasını taahhüt etmek.
✈ Standartlarını sürekli yükselterek dürüst, saygın, dinamik, yenilikçi, ekonomik hizmet sunmak yoluyla ulusal ve uluslararası alanda başarılı faaliyetlerin altına ULS Havayolları Kargo Taşımacılık A.Ş. imzasını atmak ve neticesinde “Müşteri Memnuniyeti ve Sadakati”nin sürekliliğini sağlamak.
✈ Önceliği müşteri beklentilerine vermek sureti ile kaynaklarımız etkin bir şekilde planlayarak, şeffaf ve katılımcı bir yönetim altında bugüne kadar sağladığımız “Hızlı ve Verimli Büyüme”yi sürdürmek.
✈ “Önce İnsan” temel değeri ile mevcut insan kaynağımızın bilgi, bilinç ve becerisini, kendisine olan öz güveni ve saygısını sürekli geliştirmeyi hedefleyerek 
“Mutlu Personel, Memnun Müşteri” sloganını ilke edinmek.
✈ “Sosyal Sorumluluk İlkesi”ne bağlı olarak; çalışan, paydaş ve toplum haklarını her zaman göz önünde tutmak.

 
 

 

SİZE DAHA FAZLA NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ_

Size yardımcı olabilmemiz için lütfen biz eulaşınız.