120

TONS CARRYING CAPACITY

192

FLIGHT TO THE COUNTRY

250

STAFF

7.24

EMEGENCY SUPPORT

EMERGENCY SUPPORT

  • You can reach general news / announcements from this area about ULS Havayolları Kargo Taşımacılığı A.Ş.

 

PLAKET TÖRENİ
01. IOSA SERTİFİKASI...

Deneme yazısıdır. İçerik güncellemesi yapılacaktır. Deneme yazısıdır. İçerik güncellemesi yapılacaktır. Deneme yazısıdır. İçerik güncellemesi yapılacaktır.

02. SEE US ON STAND 10.706. AIR CARGO FORUM ...

SEE US ON STAND 10.706. AIR CARGO FORUM | AMSTERDAM. 02-04 NOVEMBER 2010

03. İSİM DEĞİŞİKLİĞİ...

Şirketimiz 3-Temmuz-2009 Cuma gününden geçerli olarak resmi ismi 'ULS Havayolları Kargo Taşımacılık A.Ş' olarak değişmiştir. İşletme ruhsatımız, yetki belgelerimiz ve tüm sertifikalarımız Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından yeni isimize uygun olarak onaylanmıştır. Faaliyetlerimiz ULS markası ile her zaman olduğu gibi gelişerek devam edecektir. Saygılarımızla duyurulur. ULS Havayolları Kargo

03. ÜÇÜNCÜ A310-308F İSTANBUL ATATÜRK HAVALİMANINDA...

1 Mayıs 2009 Geçtiğimiz Ağustos sonunda Emirates SkyCargo ile yapılan üç adet A310-308 kargo uçağı satın alma anlaşmasına istinaden filomuza eklediğimiz üçüncü ve son A310-308F uçağımız bugün 00:10 UTC’de Atatürk Havalimanı’na ulaştı. Satın alındıktan sonra C Bakımı Dubai’de gerçekleştirilen uçağımız Türkiye’de TC-VEL olarak tescil edilecek ve halen sürdürülmekte olduğumuz İstanbul – Avrupa – Ortadoğu – Asya arasındaki Charter ve ACMI Operasyonlarımızda hizmet vermeye başlayacaktır. 2006’nın sonunda Airbus tarafından yolcu uçağından kargo uçağına dönüştürülen bu uçak 1992 yapımı ve 40 ton kapasitelidir. Üçüncü yeni A310-308F’ni teslimatıyla filomuzdaki aktif uçak sayısını yediye ve günlük taşıma kapasitemizi toplam 300 tona çıkarmış olduk.

04. YENİ BİNAMIZDAYIZ...

Yenibosna da en son teknoloji kullanılarak alt yapısı hazırlanmış olan kendi öz sermayemiz 7800m2 kullanıla bilir alanı bulunan merkez binamıza taşınmış bulunmaktayız. Bir teknoloji üssü olarak dizayn edilen binamızda çalışanlarımıza rahat ve konforlu bir çalışma imkanı sunmakla beraber misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlama imkanımız bulunmaktadır.Binamızda kullanılan teknolojinin yanı sıra çalışanlarımızın stres atması ve spor yapmaları amacı ile Halı saha, tenis kordu ve voleybol sahası bulunmaktadır.Yeni binamızda çok daha güzel günlerin bizleri beklediğini ve çalışanlarımızla birlikte hızla büyümeye devam edeceğimizi belirtmek isteriz.

05. İKİNCİ A310-308F UÇAĞIMIZ İSTANBUL'A VARDI...

2 Aralık 2008 / İstanbul Ağustos ayında Emirates SkyCargo’dan satın aldığımız üç adet A310-308F’den ikincisini 1 Aralık’ta teslim aldık ve uçağımız aynı tarihte 23:30 UTC’de Atatürk Havalimanı’na ulaştı. Satın alındıktan sonra C Bakımı Dubai’de gerçekleştirilen ve TC-SGM olarak tescil edilecek olan ikinci A310-308F de 40 ton kapasiteli ve 1992 yılı yapımı. 2006’nın sonunda ise Airbus tarafından yolcu uçağından kargo uçağına dönüştürülmüş durumda. Hâlen C Bakımı devam etmekte olan üçüncü A310-308F’in ise Ocak 2009’da teslim alınması plânlanıyor. Dün akşam ulaşan uçağımız, tescil işlemleri sona erdikten sonra, hâlen sürdürülmekte olan İstanbul-Avrupa – Ortadoğu - Asya arasındaki Tarifeli, Charter ve ACMI operasyonlarına hemen başlayacak. Yakında üçüncü A310-308F’in teslimatı ile filomuzdaki aktif uçak sayısı yediye ve günlük taşıma kapasitemiz ise 300 tona ulaşmış olacak.

OUR MISSION

It is always carrying out airway cargo transportation activities by continuously improving customer service with our experienced and educated personnel by always keeping customer satisfaction on the front plan without compromising flight safety.

OUR VISION

To be a preferred company in the airway cargo transportation business, with our quality and customized flexible solutions for our customers, always in our country and in the international arena.

KNOW US BETTER

  • Our company based in Istanbul Atatürk Airport operates with three A310-300 cargo planes in its fleet. There are three aircrafts in our fleet and our total carrying capacity is 120 tons. By continuing our activities in accordance with the regulations and instructions of ICAO Annex 6, IOSA, EU-OPS 1, JAR-FCL, PART-145, PART-M, ISO 9001 and SHGM and ULS Airlines Cargo manuals, to provide services without compromising. To raise the image of our "High Quality Brand" we have in the international air cargo transportation business. ULS Havayolları Kargo Taşımacılık A.Ş., which has been successful in national and international activities by providing honest, respectable, dynamic, innovative and economical service by constantly raising its standards. And to ensure continuity of "Customer Satisfaction and Loyalty". 

SECURE AND SAFE INTERNATIONAL FLIGHTSŞ

  • ULS Airlines is aware of the fact that the company is at the top of its operating principles to ensure the conditions necessary for cargo flight operations to be carried out safely.

 

HOW CAN WE HELP YOU MORE?

Please contact us so that we can assist you.