CHARTER

 

Uluslararası Hava Operatörü Sertifikası’na sahip ULS Havayolları Kargo, uzmanlaşmış kadrosuyla Avrupa, Asya ve Afrika’ya da operasyonlar düzenliyor. Bu operasyonların birinden isteğinize bağlı olarak yararlanmayı dilerseniz, Operasyon ve Dispatch Departmanlarımıza 24 saat boyunca ulaşabilirsiniz. Anlaşma sağlanması durumunda operasyona en kısa sürede başlıyoruz.

Vurgulamamız gereken bir önemli konu da ULS Havayolları Kargo’nun Avrupa’da çeşitli noktalarda palet stoklarının bulunduğu..Ayrıca; uçak motoru gibi bazı özel malzemeleri taşıyabilmek için P1P ve PMC paletlerinden oluşan kombine pozisyonlar da uygulanabilir. At, çiftlik hayvanı gibi yükleriniz içinse, özel konteynerler sağlayabiliyoruz.

Charter uçuşlarımızı, diğer havayolu firmalarının; devlet kuruluşlarının; yerel veya uluslararası yardım kuruluşlarının; yaşamı idame ettirmeye yarayan malzemeyi tedarik eden ve dağıtan örgütlerin yükünü taşımaya yönelik olarak doğal afet bölgelerine veya savaş bölgelerine de düzenleyebiliyoruz!..

Geniş iç hacmi ve geniş kargo kapıları ile A310-300 tipi uçaklarımız büyük hacimli yükleri taşımak için ideal… Yükünüz Kartum’a yardım malzemesi, Trieste’ye tekstil, Charleroi’ye kiraz, Almaata’ya alüminyum olabilir!.. Bizi aramanız yeterli…

       

SİZE DAHA FAZLA NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ_

Size yardımcı olabilmemiz için lütfen biz eulaşınız.